top of page

 CNC Doctors
pozáruční servis

 

Untitled design-14.png

Naše profesionální služby nahradí zásah autorizovaného servisu. Provádíme diagnostiku strojů a jsme schopni to udělat výrazně levněji než autorizovaný servis. Navíc garantujeme vyslání technika do 72 hodin, který diagnostikuje závady a rychle identifikuje poškozené části a závady. 

 

 

Pozáruční servis CNC Doctors prokazatelně sníží náklady a prostoje, které jsou spojené s diagnostickým zásahem na vašem CNC stroji. Naši odborní pracovníci jsou v maximální míře schopni tyhle vyřešit výměnu kuličkových šroubů, lineárního vedení, ložisek, vřeten, revolverových a nástrojových hlav. 

Kotva 1

Diagnostiku závad CNC strojů provádíme pomocí měření kruhové interpolace, lineárního vedení a kuličkových šroubů, měření geometrie - kontrola a seřízení pohonů vřeten. 

 

 

Pomocí metody Ballbar, která představuje jednoduchý a rychlý způsob kontroly přesnosti polohování CNC obráběcích strojů podle mezinárodních norem (například ISO), samozřejmě i tuto metodu u našich projektů a zákazníků využíváme. Umožňuje nám testovat a sledovat stav strojů a rychle diagnostikovat problémy vyžadujících nápravu. Pomáhá nám rovněž identifikovat zdroje chyb, které je způsobují. 

2010

Založení značky

78

Realizovaných projektů

135

Strojů v naší péči

18

Proškolených techniků

bottom of page