top of page

O CNC Doctors

Příběh naší firmy ve zkratce na jedné stránce

shutterstock_1639224535.jpg

Jmenuji se Luděk Fuka a rád bych Vám v následujících větách popsal CNC Doctors. Firmu, kterou jsem založil, a kterou buduji už více než 10 let. Roky jsem pracoval a získával praxi na pozici servisního technika. Právě každodenní kontakt s kovoobráběcími stroji a plechotvornými stroji mi dal jednu zásadní zkušenost, na které jsem postavil CNC Doctors. Skoro 80% závad na těchto strojích způsobuje zanedbaná údržba technického stavu stroje. Zjistil jsem, že je to rozhodující faktor, který může prodloužit životnost stroje a zmenšit náklady na opravy. Rozhodl jsem se, že vybuduji firmu, která se zaměří právě na prevenci závad, jejich maximálnímu předcházení, ale také řešení. Stalo se tak v roce 2010. 

Kotva 1

Původně jsme se soustředili hlavně na údržbu kovoobráběcích soustruhů a frézek. Servisování strojů se stalo naší hlavní náplní práce a my začali růst, vylepšovat naše služby a rozšiřovat naší nabídku. Od roku 2010 do roku 2018 jsme postupně rozšířili naše zkušenosti se servisem na všechny hlavní stroje výrobců v České republice. Prošli jsme stovkami hodin školení a certifikací, naučili jsme se znát svěřené stroje do posledního šroubku a matky. Snažili jsme se jít od začátku našeho podnikání cestou maximální profesionality, ale zpětně musím uznat, že jsme i v tomto ohledu ušli obrovský kus cesty. 

 

 

Klíčový pro nás byl rok 2019, kdy se z CNC Doctors stalo s.r.o. Tato změna nebyla pouze formální změnou podnikání, ale plánovaně jsme zavedli i řadu nových, pracovních postupů. Dali jsme naší firmě dlouhodobou vizi a jasný směr. Náš cíl je prostý - chceme našim klientům nabídnout profesionální služby, které jim v konečném důsledku ušetří mnohonásobně vyšší částky. Výsledky naší práce nestavíme na žádných odhadech, opíráme vše o tvrdá data, která jsme po roky sbírali. Umíme tedy novým klientům ukázat na konkrétních případech, jakou úsporu jim můžeme v krátkodobém i dlouhodobém servisování přinést. 

 

 

 

Nejsme ale jenom servis CNC strojů. Tak jak rostla firma rozšiřovaly se i naše služby. Umíme pozáruční servis, diagnostiku strojů, provádíme také modernizaci, repase a stěhování strojů. V roce 2013 jsme do naší firmy pořídili i náš první CNC kovoobráběcí soustruh a zařadili výrobní kooperaci do nabídky našich služeb. Mezi lety 2013-2019 se strojový park rozrostl na 7 strojů, z toho 3 CNC kovoobráběcí soustruhy, jednoho CNC kovoobráběcího horizontálního centra a 6 konvenčních strojů.

2010

Založení značky

78

Realizovaných projektů

135

Strojů v naší péči

18

Proškolených techniků

CNC Doctors je firma, která sídlí v Milevsku. To ale neznamená, že se soustředíme na Jihočeský kraj. Naopak. Každý týden a víkend vyjíždí naši technici do fabrik a firem po celé České republice a mnohdy i do zahraničí. Máme v současné době více než 20 zaměstnanců. Rádi bychom se rozrostli ještě víc, ale snažíme se vždy najít kvalifikované zaměstnance, za které pak můžeme ručit. Přestože náš nábor podléhá tvrdým nárokům, vzděláváme sebe i naše zaměstnance na odborných školeních. Chceme být pořád špička v oboru servisů CNC strojů. Našim stávajícím klientům jsme připravili speciální portál - CNC reporty. Na tomto portálu shromažďujeme sobě, ale také našim klientům přehledná data, která jasně ukazují potřeby a nároky konkrétního stroje. Umožňuje nám to maximální efektivitu při správě konkrétního servisu. Ubere nám to spoustu času při přípravě servisu a tím pádem ušetříme i spoustu Vašich peněz.

shutterstock_1639224535.jpg

Náš cíl je Vaše maximální spokojenost, kterou by měla přinést úspora finančních prostředků. Prodlužujeme životnost vašich strojů a prokazatelně šetříme peníze. Všechna naše slova umíme podložit daty, která máme z desítek let naší činnosti v oblasti CNC strojů. 

 

Pokud budete mít o naše služby zájem i Vy, budeme se těšit na viděnou. 

Business Man
L. Fuka
Luděk Fuka

majitel a jednatel CNC doctors

bottom of page