top of page

PODPORUJEME: 

Není nám lhostejná situace v našem okolí a proto se i my snažíme pomáhat. Každý rok se snažíme podpořit některý dobročinný projekt v našem okolí. Velmi si ceníme práce těch, kteří pomáhají ostatním a velice soucítíme s těmi, kteří pomoc potřebují.  Je nám ctí, že jsme nejen spolehlivými partnery v oblasti strojírenství, ale že máme spolupráce i s některými vybranými organizacemi v oblasti mezilidské pomoci a solidarity. 

2021

Sociální služby Města Milevska

Jsme firma se sídlem v Milevsku, a přestože klademe velký důraz na moderní postupy a inovace, nesmírně si vážíme zkušeností a moudrosti našich předků. I proto jsme se rozhodli podpořit v roce 2021 částkou 100.000 Kč právě Sociální služby Města Milevska, které zajišťují péči o seniory v Milevsku a okolí. 

WhatsApp Image 2021-08-16 at 10.13_edited.jpg

2020

Dětský domov Zvíkovské Podhradí

V roce 2020 jsme finančně podpořili Dětský domov na Zvíkovském Podhradí. Nikdo z nás si nevybírá svojí rodinu a bohužel některé děti neměly to štěstí, aby jí vůbec poznaly nebo jí musely opustit. Chceme, aby takové děti měly, co možná nejlepší start do života a věříme, že náš finanční dar k tomu částečně pomůže. 

znak.png
bottom of page