top of page

CNC Doctors

Naše služby

Untitled design-13.png

ÚDRŽBA CNC STROJŮ

Naše údržba zvýší efektivitu výroby, dokáže předcházet nečekaným odstávkám, snižuje poruchovost zaviněnou technickým stavem stroje až o 75% a umí snížit náklady na servis zaviněný technickým stavem. 

MODERNIZACE
A REPASE

Postaráme se o stroje, kterým skončila garantovaná servisní záruka. Modernizace strojů vám umožní využívat vaše stroje déle. autorizovanému servisu. Připravíme vám projekt na. Provádíme i repase jednotlivých částí, čímž dokážeme také výrazně ušetřit náklady. 

3.png
Kotva 1
údržba
mdernizac repase
Untitled design-16_edited.png
Untitled design-15.png

POZÁRUČNÍ SERVIS

Naše profesionální služby nahradí zásah autorizovaného servisu. Provádíme diagnostiku strojů a jsme schopni to udělat výrazně levněji než autorizovaný servis. Navíc garantujeme vyslání technika do 72 hodin, který diagnostikuje závady a identifikuje poškozené části. 

pozárčí servis
2.png
shutterstock_1465371647.jpg

STĚHOVÁNÍ

Mezi naše služby patří i stěhování strojů v rámci areálu zákazníka. Zajistíme projekt a umíme k němu přizvat i osvědčené subdodavatele. Stroje odpojíme, přestěhujeme, ustavíme, opět ukotvíme, vyvážíme a opět uvedeme do provozu. Vše kvalitně a maximálně rychle, aby výroba nestála.

stěhování
školení
Untitled design-15.png

ŠKOLENÍ 

Součástí našich služeb je vypracování seznamu činností obsluhy, který je rozepsaný na den, týden a měsíc. Také připravujeme protokol o pravidelné údržbě daného stroje. Můžeme zaškolit také personál z firmy tak, aby chod stroje probíhal maximálně šetrně k  zachování jeho dobrého technického stavu. 

shutterstock_1316881190.jpg
bottom of page