top of page

O nás

Značka CNC Doctors byla založena v roce 2010 panem Luďkem Fukou, který měl za sebou v té době bohatou praxi jako servisní technik CNC kovoobráběcích zařízení a plechotvářecích strojů. Za dobu své práce servisního technika zjistil, že 60%-80% závad na strojích je zaviněna technickým stavem stroje. Hlavní činností CNC Doctors bylo poskytování údržbových prací na CNC kovoobráběcích soustruhů a frézek.

 

V letech 2010 - 2018 jsme rozšířili svou působnost na stroje všech hlavních výrobců. Díky kvalitním službám a zkušenému personálu se zvyšovala poptávka a na základě toho jsme se rozhodli rozšířit činnost společnosti o pozáruční servis, diagnostiku, modernizaci strojů a repase a stěhování.

2.png
O nás kotva
3.png

V roce 2013 jsme uvedli do provozu náš první CNC kovoobráběcí soustruh a zařadili výrobníkooperaci do portfolia našich služeb. V letech 2013-2019 se strojový park rozrostl na 7 strojů, z toho 3 CNC kovoobráběcí soustruhy, jednoho CNC kovoobráběcího horizontálního centra a 6 konvenčních strojů.

 

Rok 2019 byl zásadním milníkem v historii značky CNC Doctors. Byla založena společnost CNC Doctors s.r.o. Došlo k transformaci systému řízení zakázek, modernizaci systému zpracování dat z údržeb a servisů. Společnost zdvojnásobila kapacitu servisních techniků a rozšířila firemní management o strategické řízení.

2010

Založení značky

78

Realizovaných projektů

135

Strojů v naší péči

18

Proškolených techniků

bottom of page